Kategori
Alışveriş Sepetiniz

Vestiyer

Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Melamin Kaplama Vestiyer Ürün Özellikleri Melamin kaplama dolaplar çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En&nbs..
6.000,00TL
KDV Hariç:6.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Akrilik Vestiyer Özellikleri Akrilik dolap en uzun ömürlü dolaplardır. Yüzeyi diğer malzemelere göre daha dayanıklıdır. Akrilik kapakları..
8.000,00TL
KDV Hariç:8.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Membran Vestiyer Özellikleri Membran dolaplara çok farklı oyma deseni yapılabilmektedir. Geniş renk ve desen seçeneğine sahiptir. İç..
8.500,00TL
KDV Hariç:8.500,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)High Gloss Vestiyer High Gloss dolaplar, geniş renk seçeneği ve parlak yapısıyla en çok tercih edilen dolap çeşididir. Yüksek su geçirmem..
7.000,00TL
KDV Hariç:7.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Lake Vestiyer  Lake dolaplar en şık ve en gösterişli dolaplardır. Yüzeyine boya uygulaması yapıldığı için MDF üzerine her türlü oyma..
10.000,00TL
KDV Hariç:10.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)