Kategori
Alışveriş Sepetiniz

Dolap

Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Melamin Kaplama GardıropÜrün Özellikleri Melamin kaplama dolaplar çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En çok ..
7.000,00TL
KDV Hariç:7.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Melamin kaplama mufak dolapları çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En çok tercih edilen dolap malzemesidi..
6.000,00TL
KDV Hariç:6.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Melamin Kaplama Vestiyer Ürün Özellikleri Melamin kaplama dolaplar çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En&nbs..
6.000,00TL
KDV Hariç:6.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Akrilik Gardırop Özellikleri Akrilik dolap en uzun ömürlü dolaplardır. Yüzeyi diğer malzemelere göre daha dayanıklıdır. Akrilik kapakları..
9.000,00TL
KDV Hariç:9.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Akrilik Mutfak Dolabı Özellikleri Akrilik mutfak dolapları, parlak yapısı ve çizilmeye karşı diğer malzemelere göre daha dayanıklı o..
8.000,00TL
KDV Hariç:8.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Akrilik Vestiyer Özellikleri Akrilik dolap en uzun ömürlü dolaplardır. Yüzeyi diğer malzemelere göre daha dayanıklıdır. Akrilik kapakları..
8.000,00TL
KDV Hariç:8.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Membran Gardırop Özellikleri Membran dolaplara çok farklı oyma deseni yapılabilmektedir. Geniş renk ve desen seçeneğine sahiptir. İç..
9.500,00TL
KDV Hariç:9.500,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Membran mutfak dolapları, PVC denilen bir kaplama malzemesinin MDF üzerine preslenmesiyle elde edilmektedir. Membran kap..
8.500,00TL
KDV Hariç:8.500,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Membran Vestiyer Özellikleri Membran dolaplara çok farklı oyma deseni yapılabilmektedir. Geniş renk ve desen seçeneğine sahiptir. İç..
8.500,00TL
KDV Hariç:8.500,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)High Gloss Gardırop High Gloss dolaplar, geniş renk seçeneği ve parlak yapısıyla en çok tercih edilen dolap çeşididir. Yüksek su geçirmem..
8.000,00TL
KDV Hariç:8.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri High Gloss mutfak dolapları, parlak yapısı ve uygun fiyatıyla en çok talep edilen mutfak kapak seçenekleri arasında..
7.000,00TL
KDV Hariç:7.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)High Gloss Vestiyer High Gloss dolaplar, geniş renk seçeneği ve parlak yapısıyla en çok tercih edilen dolap çeşididir. Yüksek su geçirmem..
7.000,00TL
KDV Hariç:7.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Lake Gardırop Özellikleri Lake dolaplar en şık ve en gösterişli dolaplardır. Yüzeyine boya uygulaması yapıldığı için MDF üzerine her türl..
11.000,00TL
KDV Hariç:11.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Lake mutfak dolapları, en gösterişli mutfak dolaplarıdır. Lake kapaklar 1.sınıf MDF’nin üzerine Poliüretan bazlı La..
10.000,00TL
KDV Hariç:10.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Lake Vestiyer  Lake dolaplar en şık ve en gösterişli dolaplardır. Yüzeyine boya uygulaması yapıldığı için MDF üzerine her türlü oyma..
10.000,00TL
KDV Hariç:10.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Dolap Fiyatları

 

 Dolap fiyatları, kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Her türlü bütçeye göre dolap bulabilirsiniz. Her türlü tasarımda kaplamaya sahip dolaplar yapılabilir. Yine düz panel ya da oyma desenli dolap kapakları yapılabilir. Gövde rengi farklı kapak rengi farklı dolaplar da yapılabilir. Kısaca tercihe göre istenilen tüm tasarımların üretilme imkanı vardır.

 

Dolap Modelleri

 

 Dolap modelleri, çok çeşitli dolap modelleri bulunmaktadır. Country modeller, oyma desenli modeller, düz paneller, parlak kapaklar gibi birçok dolap modeli bulunmaktadır. Her türlü renkte ve tasarıma uygun dolap bulabilmeniz mümkündür. Parlak yüzeye sahip kapaklar ya da mat renk kapaklar. Daha çok dokulu bir yapı ile farklı bir tasarım yapmak isterseniz yüzeyi kabartmalı kapak modelleri de bulunmaktadır. Kısacası dolap modelleri sınırsız bir seçeneğe sahiptir.

 

Mutfak Dolabı Fiyatları

 

 Mutfak dolabı fiyatları, dolapların kapaklarında ve gövdesinde kullanılan malzemenin kalitesi, yüzeyinde kullanılan kaplama veya boyanın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Peki mutfak dolaplarında hangi malzemeler kullanılabilir? Kapaklarda Membran, Melamin, Akrilik, High Gloss ya da Lake boya yapılabilir. Tüm bu seçenekler birbirinden farklı özelliklere sahiptir. 

 

Mutfak Dolabı Modelleri

 

 Her evin en önemli alanı her zaman mutfaktır. Bu yüzden mutfağınız olabildiğince güzel bir tasarıma ve kullanıma sahip olmalıdır. Bunu başarabilmek için ise doğru malzemelerin seçilmesi gerekir. Şık ve ışıl ışıl bir mutfak tercih ediyorsanız akrilik mutfak parlak yapısıyla daha doğru bir seçim olacaktır. Ya da farklı bir oyma deseni istiyorsanız membran veya lake boya kapaklar daha uygun olacaktır. Mutfak dolabı modelleri genellikle evde ağırlıklı kullanılan renklere göre tercih ediliyor. Fakat zıt renklerle de şık bir mutfak dolabına sahip olabilirsiniz.

 

 Gösterişli mutfak dolabı modelleri ise genellikle Membran ya da Lake kapak kullanılarak üretilmektedir. Kapak üzerinde çok çeşitli oyma desenleri veya farklı desenler CNC tezgah üzerinde çizilebilmektedir. Bu yüzden sınırsız desen seçeneğine sahiptir. Ferah ve canlı bir mutfak modeli tercih ediyorsanız beyaz parlak yapıya sahip Akrilik ya da High Gloss mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Bu dolap malzemelerinde parlak desenlerin yanında mat desenlere sahip kapak seçeneklerini de bulabilirsiniz. Yine bu malzemelere göre daha mat bir yapıya sahip Melamin kaplama dolaplar da çok tercih edilmektedir. Hem fiyatlarınının uygun olması hem de renk seçeneğini geniş olması tercih sebebi olmasını sağlıyor. 

 

MDF Mutfak Dolabı

 

 Söylediğimiz tüm bu malzemelerin iç malzemesi olarak MDF kullanılır. Fakat MDF'den daha düşük kaliteye sahip Yonga ya da Sunta malzeme kullananlar da oluyor. Bu malzemeleri pek tavsiye etmiyoruz. Ancak bütçe sıkıntısı yüzünden bu malzemeleri tercih etmek zorunda kalanlar olabiliyor. Yine MDF'nin de kendi içerisinde farklı kaliteleri mevcuttur. Bunlar 1, 2 ve 3. sınıf MDF diye sıralanmaktadır. En kaliteli MDf türü 1. sınıf MDF'dir. Bu piyasada bulabileceğiniz en kaliteli dolap malzemesidir. MDF üzerine tüm kaplama malzemeleri rahatlıkla kullanılabilir. CNC tezgah üzerinde istenilen tüm desenler çizilebilir.

 

Gardırop Modelleri

 

 Gardırop modelleri, yine mutfak dolabı modellerindeki gibi istenilen her türlü malzemeden yapılabilir. Yerinize ve istediğiniz dolap şekline göre tasarımı yapılır ve ona göre üretilir. Bu dolaplara özel ölçülü dolap denilmektedir. Dolaplarda cam kapak seçenekleri ve aynalı kapak seçenekleri de bulunmaktadır. 

 

Vestiyer Modelleri

 

 Vestiyer modelleri de diğer dolap türleriyle aynı malzemelerden üretilmektedir. Yine yerinize ve sizin isteklerinize göre bir tasarım yapılır ve bu tasarıma göre vestiyer üretilir ve montajı yapılır. Çok şık ve gösterişli vestiyer modelleri ya da tam tersi çok sade bir vestiyer modeli de seçebilirsiniz. 

 

Özel Ölçülü Dolap

 

 Özel ölçülü dolap, bir evin herhangi bir yerine yapılan özel tasarım dolaplara denir. Bu dolaplara örnek verecek olursak gardırop, vestiyer, çamaşır makinesi dolabı, mutfak dolabı, portmanto, kombi dolabı veya evin herhangi bir yerine yapmak istediğiniz bir dolap diyebiliriz.