Kategori
Alışveriş Sepetiniz

Mutfak Dolapları

Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Melamin kaplama mufak dolapları çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En çok tercih edilen dolap malzemesidi..
6.000,00TL
KDV Hariç:6.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Akrilik Mutfak Dolabı Özellikleri Akrilik mutfak dolapları, parlak yapısı ve çizilmeye karşı diğer malzemelere göre daha dayanıklı o..
8.000,00TL
KDV Hariç:8.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Membran mutfak dolapları, PVC denilen bir kaplama malzemesinin MDF üzerine preslenmesiyle elde edilmektedir. Membran kap..
8.500,00TL
KDV Hariç:8.500,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri High Gloss mutfak dolapları, parlak yapısı ve uygun fiyatıyla en çok talep edilen mutfak kapak seçenekleri arasında..
7.000,00TL
KDV Hariç:7.000,00TL
Marka: Cest Dizayn
(Yukarıdaki görsellerin tamamı örnek görsellerdir. Yerinize ve tercihlerinize özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.)Ürün Özellikleri Lake mutfak dolapları, en gösterişli mutfak dolaplarıdır. Lake kapaklar 1.sınıf MDF’nin üzerine Poliüretan bazlı La..
10.000,00TL
KDV Hariç:10.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Mutfak Dolabı Modelleri

 

 Mutfak dolabı modelleri, çok farklı renklerde ve desenlerde üretilebilmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü tasarımda ve ölçüde mutfak dolapları imal edilebilmektedir. Yüzeyinde ağaç desenler, kabartmalı desenler, parlak desenler, mermer desenleri, oyma desenler gibi birçok desen seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede mutfak dolabı renkleri çok geniş bir seçeneğe sahiptir diyebiliriz. Yine mutfağınız bulunacağı duvara özel tasarım mutfak dolabı yaparak isteklerinize göre kapaklara cam kapak ya da tencere çekmecesi gibi özel tasarım kapaklar da yapılabilir. Mutfak dolabı çeşitleri arasında en uygun mutfak dolabı olan Melamin mutfak dolapları, aynı zamanda en çok tercih edilen mutfak dolapları arasındadır.

 

Melamin Kaplama Mutfak Dolapları

 

 Mutfak dolabı için kullanılabilecek çok çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Ağaç desenli bir tasarım isteyenler için melamin mutfak dolabı modelleri tercih edilebilir. Melamin kaplama kağıt bazlı bir dolap kaplama malzemesidir. Zengin renk seçeneği ve aynı zamanda zengin desen seçenekleri de bulunmaktadır. Yüzeyi genellikle mat bir yapıya sahiptir. Mat renk mutfak dolabı tercih edenleri sık tercih ettikleri bir mutfak dolabı çeşididir. Piyasadaki en uygun mutfak dolabı olarak da bilinmektedir. Dayanıklı ve su geçirmeyen dolap malzemesidir. Uzun süreler güvenle kullanılabilir. 

 

High Gloss Mutfak Dolapları

 

 Parlak mutfak dolabı tercih ediyorsanız High Gloss mutfak dolapları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü High Gloss dolap kaplamaları genellikle parlak bir yüzeye sahiptir. High Gloss mutfak kapakları Melamin dolaplara göre bir tık daha kalitelidir. Çok farklı desen seçenekleri de bulunmaktadır. Mermer desenleri, ağaç desenleri gibi çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bu yüzden High Gloss mutfak dolabı modelleri çok geniş seçeneğe sahiptir. Yine High Gloss mutfak dolapları da dayanıklı ve su geçirmez bir dolap malzemesidir. Şık ve ışıl ışıl bir mutfak istiyorsanız High Gloss mutfak dolapları tam olarak size göre.

 

Akrilik Mutfak Dolapları

 

 Akrilik mutfak dolabı, en uzun ömürlü mutfak dolaplarıdır diyebiliriz. Yine Akrilik dolaplar da yüzeyi parlak ve mat seçeneğe sahip mutfak dolaplarıdır. Genellikle parlak yüzeye sahip desenler tercih edilmektedir. Akrilik kapak popüler bir kapak çeşididir. Şık yapısı ile bu popülerliğini koruyacaktır. Akrilik mutfaklar su geçirme, sararma yapmaz, darbelere dayanıklıdır, çizilmelere karşı dayanıklıdır. Akrilik dolapların bir farklı çeşidi de Çizilmez Akrilik'tir. Çizilmez Akrilik, Standart Akriliğe göre biraz daha dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Piyasada bulunabilecek en uzun ömürlü dolaptır. Düz renk seçeneklerine sahiptir. Kapaklar da düz panel şeklindedir. Akrilik mutfak dolabı modelleri düz renk seçeneklerine sahiptir ve yüzeyi parlak veya mat olabilmektedir. Oyma desenler veya cam kapak yapılamamaktadır. Kısacası Akrilik mutfaklar en kaliteli mutfak dolaplarıdır.

 

Membran Mutfak Dolapları

 Membran mutfak dolapları, yüzeyi oyma desenlerine sahip kaliteli ve yüzeyi Membran kaplama olan mutfak dolaplarıdır. İç malzemesi olarak MDF kullanılmaktadır. Desenler CNC tezgah üzerinde bu MDF üzerine çizilir ve daha sonra Membran kaplama ile kaplanır. Membran kapak seçenekleri çok zengin bir seçeneğe sahiptir. En çok rağbet gören modeli ise Counrty Membran mutfak dolaplarıdır. Membran kapak çok zengin desen seçeneğine ve renk seçeneğine sahiptir. Her türlü ev dizaynına uygun Membran mutfak dolabı modelleri bulabilirsiniz.

 

Lake Mutfak Dolapları

 

 Lake mutfak dolapları, yüzeyine lake boya uygulaması yapılan mutfak dolaplarıdır. Genellikle bu dolapların gövdeleri Melamin kaplı MDF olarak yapılır ve kapakları Lake kapak olarak yapılmaktadır. Lake mutfakların en önemli özelliği istenilen tüm renklerde üretilebilmesi ve daha sonradan istenildiği takdirde boyanabilir olmasıdır. Lake kapaklar üzerine CNC tezgahta desenler çizilebilen kapaklardır. Lake mutfak dolabı modelleri hayal edebildiğiniz her türlü desene sahip olabilir. Lake mutfaklarda tercihen cam kapak da yapılabilmektedir.

 Kaliteli mutfak dolabı denildiği zaman akla ilk olarak Lake mutfak dolapları gelmektedir. Bu özelliğini hem uzun ömürlü olması hem de şık görünüşü sayesinde elde etmiştir. Yüzeyine altın rengi desenlerle süslenebiliyor. Bu çalışmalara varak ve yaldız çalışmasını örnek gösterebiliriz. Lake dolaplar diğer dolap malzemeleri çizilme veya darbe sonucu hasar görebilir. Fakat Lake mutfak diğer malzemelere göre biraz daha avantajlıdır. Sebebi ise tamiri yapılabilmesidir. Çok ciddi hasarlar olmadığı sürece onarılabilmektedir. 

 Lake boyalı dolaplar diğer malzemelere göre biraz daha dikkat isteyen bir malzemedir. Yüzeyinin boya olması sebebiyle diğer dolaplara göre daha hassastır. Yüzeyini temizlerken kimyasal ürünler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde sararma yaşanabilir. 

 

Mutfak Dolabı Fiyatları

 

 Mutfak dolabı fiyatları, kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda isteklerinize göre düzenlenecek tasarım ve bu tasarımda kullanılacak aksesuarlara göre fiyatlarda farklılık olacaktır. Mutfak dolaplarını fiyatlarına göre en düşükten yükseğe göre sıralarsak Melamin, High Gloss, Membran, Akrilik ve Lake mutfak dolapları.