Kategori
Alışveriş Sepetiniz

Blog RSS Feed

07 May Mutfak Dolabı Çeşitleri Nelerdir? Özellikleri Nelerdir?
0 13168
 Mutfak Dolabı Çeşitleri Nelerdir? Mutfak dolabı çeşitleri yapıldığı malzemeye göre farklı isimlerle anılır. Dolabın kendisi MDF veya diğer materyaller olabilirken mutfak dolabına asıl ismini veren parçası dolabın kapaklarıdır. Bu kapaklar isim..
16 Mar Standart Kapı Ölçüleri Nedir?
0 23906
 Standart Oda Kapısı Ölçüleri Nedir? Standart oda kapısı ölçüleri için evrensel kabul görmüş bir ölçü yoktur. Fakat ülkemizde sıklıkla kullanılan bazı standart kapı ölçüleri bulunmaktadır. Aşağıda bu ölçüleri detaylı bir şekilde belirteceğiz. A..
18 Şub Lake Kapı Modelleri 2023
0 7701
 Lake Kapı Modelleri 2023 Lake kapı modelleri çok geniş seçeneğe sahiptir. Bu seçenekleri ikiye ayırabiliriz. Birincisi CNC Lake kapı modelleridir. Bu kapılar CNC tezgahta tasarlanır ve her türlü tasarım kapı üzerine çizilebilir. Bu kapılarda m..
20 Oca İç Oda Kapısı Modelleri 2023
0 3237
 İç Oda Kapısı Modelleri 2023 Günümüzde iç oda kapısı türleri artık çok fazla seçenek bulunabilmektedir. Peki bu seçenekler neler? Hangileri daha çok tercih ediliyor? Hangi türler daha kaliteli? tüm bu soruları cevaplamadan önce, iç oda kapısı ..
21 Kas Amerikan Kapı mı Lake Kapı mı Tercih Edilmelidir?
0 29130
   Amerikan Kapı mı? Lake Kapı mı? Amerikan kapı mı tercih edilmeli yoksa Lake kapı mı tercih edilmelidir? Bu sorunun cevabına geçmeden önce bu her iki tür oda kapısını da inceleyelim. Amerikan kapı da, Lake kapı da ahşap kapılardır. Her türl..
18 Eki Çift Kanatlı Kapı Nedir? Modelleri ve Fiyatları
0 7902
  Çift Kanatlı Kapı Nedir?  Çift kanatlı kapılar, geniş ölçülere sahip kapı boşluklarına yapılabilen genellikle biri sabit iki kanattan oluşan iç oda kapılarıdır. Tüm oda kapısı türlerini çift kanatlı olarak imal edebiliriz. Bu kapılara aynı zamanda..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 16 (3 Sayfa)